Rozliczenia Podatkowe

Rozliczenia roczne pracowników PITNie masz wiedzy z zakresu prawa i podatków? Coroczne rozliczenia PIT przysparzają Ci wiele stresów i zabierają lwią część Twojego czasu? Przyjdź do naszego biura, przynieś potrzebne dokumenty i nie martw się dłużej – my zajmiemy się dokonaniem Twojego rocznego zeznania podatkowego.
Nasi pracownicy zajmą się każdym rodzajem PIT – ów. Pomogą zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom. Cennik tego typu usługi ustalany jest indywidualnie, ponieważ każde rozliczenie może się od siebie różnić – jedno wymaga mniejszej ilości pracy, przy innym należy przysiąść na dłużej.
Jakich dokumentów potrzebujemy? Niezbędny będzie oczywiście PIT uzyskany od pracodawcy lub zleceniodawców, przyda się również rozliczenie z poprzedniego roku. Jeśli przysługują Ci ulgi koniecznie poinformuj nas o tym. Na Twoje życzenie możemy zaraz po wypełnieniu deklaracji odesłać ją do Urzędu Skarbowego.
Zależy nam na wygodzie i spokoju naszych klientów. Wiemy, jak stresujące mogą być sprawy związane z podatkami. Właśnie dlatego zajmujemy się nimi samodzielnie, odciążając osoby, które z podatkami nie mają nic wspólnego.
Przyjdź do nas, zostaw potrzebne dokumenty i nie martw się o nic więcej – my zajmiemy się wszystkim.